Окупанти знову тероризували мирних жителів Нікопольщини.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
– Через атаку дроном-камікадзе по райцентру постраждали троє людей.
75-річна жінка і 35-річний чоловік госпіталізовані у стані середньої тяжкості. Ще один чоловік, 34 років, лікуватиметься вдома.
Загалом по району за день було більше десятка атак артилерією та безпілотниками. Ворог цілив по райцентру, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджений приватний будинок, господарська споруда та газогін.
Також під обстрілом була Зеленодольська громада Криворізького району. Туди ж російська армія вдарила безпілотником.
Вдарили окупанти і по
Великомихайлівській громаді Синельниківського району. Там зайнялася суха трава, пожежу
загасили.
На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









