17-річні дівчина та хлопець за грошову винагороду від ворога погодились палити авто військових.
Неповнолітні відстежували місця паркування автівок у Кам’янському.
Використовуючи пляшки з легкозаймистою речовиною, вони підпалили два транспортні засоби.
Їх викрили правоохоронці. Наразі слідство завершено. Незабаром відбудеться суд.

Інна Кот









