Окупанти вдарили по трьох районах області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог атакував Синельниківський район з РСЗВ. Постраждали три
людини.
Осколкові поранення отримали чоловік та жінка. Вони були госпіталізовані до лікарні.
Також через влучання БпЛА під час збору врожаю в полі був поранений 45-річний чоловік.
Пошкоджені 4 будинки, легкова автівка, гараж, тракторний причіп, газогін. Виникло декілька пожеж.
Понад два десятки атак по Нікопольщині. Сьогодні окупанти били по району артилерією, дронами-камікадзе, скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій, Червоногригорівській та Мирівській громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, фермерське господарство, три дачні будинки, зупинка транспорту та лінії електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
Гатили й по Криворізькому району з артилерії. Понівечена приватна оселя і два десятки сонячних панелей.

Юлія Олександрова









