Окупанти били по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог з десяток разів атакував Нікопольщину. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Покровській та Марганецькій громадах. Пошкоджені 3 приватні будинки. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









