Окупанти вкотре накрили Нікопольщину артилерією.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері окупанти декілька разів обстріляли Нікопольщину з артилерії.
Цілили по Мирівській, Покровській та Марганецькій громадах. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









