З 7 по 13 жовтня вогнеборці ліквідували в області 239 пожеж, з них 36 – у житловому секторі, 11 – у нежитловому, 14 – на транспорті.
Також 173 рази виїжджали гасити екосистеми області. Знищено майже 94 га території.
Піротехніки ДСНС знищили 21 вибухонебезпечний предмет.
Загалом протягом тижня надзвичайники врятували 33 людини, з них 6 дітей. На жаль, загинуло 5 осіб, серед них 1 дитина.

Юлія Олександрова









