Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня ворог декілька разів атакував Нікопольський район.
Били з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру та Марганецькій громаді.
У Нікополі через ворожий обстріл пошкоджені 5 приватних будинків, господарська споруда, гараж, лінії електропередачі та інфраструктура.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









