Окупанти вдарили по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину більше десятка разів.
Цілили з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Пошкоджений приватний будинок та 2 господарські споруди. На щастя, ніхто не постраждав.
Юлія Олександрова









