Сьогодні ворог атакував область із засобів ураження різного виду.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом усього дня поливав вогнем Нікопольщину.
Постраждав 48-річний чоловік, але все добре, він лікуватиметься вдома.
Гатили по району з РСЗВ, артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника. Цілили по райцентру, Червоногригорівській, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Знищені 2 приватні оселі, 7 господарських споруд, пошкоджено 66 приватних будинків, 41 господарська споруда, лінії електропередачі та газогін, вантажівка, зачепило інфраструктуру.
За уточненою інформацією, у Кривому Розі до лікарні сьогодні звернулося шестеро людей. Меддопомога
знадобилася й 41-річній жінці. Вона відновлюватиметься вдома.

Юлія Олександрова









