Важкий день для Нікопольщини. Через ворожі артобстріли в районі постраждали четверо людей.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від головин облради Миколи Лукашука:
-Ввечері у Марганці було поранено 45-річного чоловіка, його госпіталізували у важкому стані. Також у Нікополі вранці постраждали дві жінки 60 та 78 років, їх стан – середньої тяжкості. Серед поранених і 36-річний чоловік, він лікуватиметься вдома.
Цілили з артилерії та дронами-камікадзе по райцентру, Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 3 багатоповерхівки, стільки ж приватних осель, 13 магазинів, підприємства та інфраструктура, офіс, автомийка, заправні станції, їдальня, гараж, автівки, оптика, редакція газети, стоматологія, господарські споруди та лінії електропередачі.

Юлія Олександрова









