Вчора ввечері ворог продовжив атаки по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Окупанти вдарили по Марганецкій громаді з «граду». Але все добре, ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, через вчорашній обстріл у Марганці пошкоджені 7 приватних будинків, підприємство, адмінбудівля, аптека, 6 господарських споруд, 2 гаражі, 3 авто, 2 парники й 3 лінії електропередачі.
Юлія Олександрова









