За день окупанти близько двох десятків разів вдарили по Нікопольщині.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілили по Нікополю, Мирівській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах. Били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Пошкоджена багатоповерхівка, приватна оселя, автомобіль, зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









