Поліція П`ятихаток затримала двох чоловіків за крадіжку обладнання на залізниці.
Вони пошкодили релейні шафи, звідки викрали обладнання, яке забезпечує безпеку руху поїздів.
У вересні та жовтні юнаки скоїли три крадіжки на різних залізничних станціях.
Через їх дії стався збій у русі поїздів.
Поліцейські встановили та затримали двох підозрюваних.
Ними виявилися жителі одного із селищ Камянського району, 18 та 21 року.
Внаслідок крадіжок зловмисники завдали майнової шкоди товариству на більш ніж 90 тис. гривень. Їм повідомили про підозру.

Інна Кот









