1 листопада у Дніпрі розпочинається опалювальний сезон.
Першочергово тепло подадуть у заклади соціальної сфери – 76 лікарень, 201 школу та 168 дитячих садочків.
Про це повідомили у КП «Теплоенерго».
Дніпряни заборгували за опалення загалом понад 1 млрд 288 млн гривень.
Тож боржників закликають сплатити борг або звернутися до абонслужби для його реструктуризації.
Софія Світла









