За минулу добу троє людей, серед них двоє дітей, отруїлися чадним газом.
Надзвичайна ситуація сталася у Губиниській громаді Самарівського району.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук:
37-річна жінка та двоє її синів 10 та 7 років постраждали внаслідок несправності печі на твердому паливі.
На жаль, порушення правил безпеки або несправність систем опалення можуть призвести до трагічних наслідків.
Регулярно перевіряйте димарі, слідкуйте за вентиляцією, провітрюйте кімнати. Встановлення детектора чадного газу допоможе вчасно виявити небезпеку.
Яна Чуб









