Двох дітей, які отримали поранення під час ракетного удару по Дніпровському району, госпіталізували.
У дівчинки 8 років осколкові ураження обличчя, у 15-річного хлопця – обох гомілок. Вони у задовільному стані.
У лікарні й 83-річна жінка – “важка”. У неї травмована нога.
Решті потерпілих допомогу надали на місці, оговтуватися будуть вдома. Загалом через російську атаку постраждали 8 людей.
Юлія Олександрова









