Ворог атакував Нікопольський та Криворізький райони.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом дня атакував Нікопольщину – здійснили близько півтора десятка ударів. Били артилерією, обстрілювали з «граду», запускали дрони-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по Нікополю, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Постраждала 42-річна жінка, але все добре, вона лікуватиметься вдома.
Пошкоджений соціальний заклад, підприємство, легковий та вантажний автомобіль, а також мікроавтобус. Зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.
Також дроном та артилерією атакували Криворізький район. Дісталося Грушівській громаді. Пошкоджена інфраструктура.

Юлія Олександрова









