Розлютившись на образи, жінка вдарила ножем брата. Потерпілий у реанімації.
Повідомлення про злочин в одному з будинків в с. Тихе Синельниківського району надійшло до поліції 7 листопада близько 14:55.
Правоохоронці встановили, що під час чергового конфлікту 39-річна жінка нанесла 42-річному брату тяжкі тілесні ушкодження.
Чоловіка госпіталізували до реанімаційного відділення для надання термінової медичної допомоги.
Знаряддя злочину – ніж правоохоронці вилучили та направили на експертизу.
Нападниці загрожує до 8 років тюрми.
Інна Кот









