Окупанти били по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вчора ввечері та на ранок ворог атакував Нікопольщину.
Цілили по Нікополю та Марганецькій громаді. Били з артилерії, обстрілювали з «Граду» та спрямували дрон-камікадзе.
Пошкоджені підприємства. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









