Під час обстрілу Нікополя було поранено собачку на ім’я Бом.
Йому майже відірвало лапку уламком.
Про це повідомили у Нікопольському притулку для тварин “Шанс на життя”.
-Зараз Бомчику ампутують лапку. Потім він пройде курс лікування в притулку, адже господарі в розбитому будинку не мають змоги зараз тримати поранену тварину, – пишуть волонтери.
Наразі будь-яка допомога притулку буде важливою.

Софія Світла









