Протягом дня ворог атакував Нікопольщину близько півтора десятка разів. Також вдарив по громаді Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілили по Нікополю, Покровській, Мирівській та Марганецькій громадах. Били з артилерії, дронами-камікадзе й скинули боєприпас з безпілотника.
У Нікополі пошкоджений магазин, 14 приватних будинків, 12 господарських споруд, адміністративна будівля, 2 автомобілі, 3 лінії електропередачі та стільки ж газогонів.
Також окупанти обстріляли з артилерії Зеленодольську громаду Криворізького району.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









