У Дніпрі суд визнав винними двох братів у вбивстві з корисливих мотивів, розбої, незаконному заволодінні транспортом та замаху на знищення майна шляхом підпалу.
Про це повідомили у прокуратурі області.
Злочин стався у 2016 році.
Двоє чоловіків напали на водія таксі.
Один з них завдав 52-річному таксисту численних ударів по голові та тілу, а також ножові поранення в шию, від яких потерпілий загинув на місці.
Після вбивства брати забрали автомобіль, гроші та інше майно жертви. Щоб приховати сліди злочину, вони сховали тіло у лісосмузі та підпалили авто.
У липні 2022 року обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованого злочину та засуджено до 13 і 15 років позбавлення волі.
Прокурори не погодилися з вироком суду першої інстанції та оскаржили його в апеляційному порядку.
Самарський районний суд ухвалив новий вирок.
Суд призначив одному з братів покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Враховуючи, що інший чоловік мав невідбуте покарання за вчинення крадіжки, він проведе за ґратами 16,5 років.
Інна Кот









