Сьогодні криворіжці провели в останню путь трьох діток та їхню маму, яких вбила ворожа ракета. Прощальна церемонія пройшла у криворізькому Домі молитви «Спасіння». Родина Кулик була членами церкви «Благословіння». Хор релігійної громади супроводжував жалобну церемонію.
Близько сотні криворіжців прийшли вшанувати пам’ять молодої жінки та її діток.
Тато Максим крізь сльози згадував кожного зі своїх дітей та промовив теплі слова до дружини.
-Олена, душа моя, кровинка моя, серце моє, підтримка моя, опора моя, тил мій. Я дуже сильно тебе кохаю. Я завжди кохатиму тебе.
-Кирило, мій найкращий друг. Як мало часу я приділяв тобі останнім часом. Ти назавжди в моєму серці.
-Демид, я купав тебе, спав з тобою, годував, гуляв з тобою. Ти завжди казав «таточко».
-Уляна, я розмовляв з тобою і так хотів, що б ти сказала «тато». Ти усміхалася мені і я так чекав, коли ти станеш татовою донькою.
-Я ніколи вас не забуду і завжди кохатиму вас. Я благословляю вас, – сказав Максим.
Після церемонії прощання жалобна процесія пройшла повз школу 10-річного Кирила, де для нього пролунав останній дзвоник.
Вічна пам’ять безневинним жертвам ворожого терору.

Софія Світла









