З початку року у нашій області з вини водіїв автобусів сталося 26 ДТП із постраждалими.
На жаль, 7 людей загинули.
Травмувалися 43 людини.
У патрульній поліції зазначили, що звертають посилену увагу на дотримання ПДР вказаною категорією кермувальників та притягують порушників до відповідальності.
Наразі у місті тривають рейди.

Інна Кот









