За день окупанти близько півтора десятка разів атакували Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти били дронами-камікадзе й артилерією по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Пошкоджений приватний будинок, комунальне підприємство та будівля, що не експлуатувалася. На щастя, люди не постраждали.
Юлія Олександрова









