Сьогодні окупанти обстріляли Нікопольщину та Криворіжжя.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Під ворожими атаками сьогодні Нікопольський та Криворізький райони.
За день окупанти близько півтора десятка разів били по Нікопольщині. Гатили дронами-камікадзе, артилерією, обстрілювали з «Граду» та скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Покровській, Червоногригорівській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Постраждала 46-річна жінка, їй надали усю необхідну медичну допомогу. Пошкоджені 10 приватних будинків, заправна станція, 2 господарські споруди, подвірʼя однієї з гімназій та лінія електропередачі.
Зеленодольську громаду Криворізького району обстріляли з артилерії. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









