20 листопада окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог декілька разів атакував Нікопольщину. Били по району артилерією та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Покровській громадах. Пошкоджений гараж та лінія електропередачі.

Юлія Олександрова









