Ворог не припиняє щодня атакувати Нікопольщину.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За сьогодні окупанти здійснили більше півтора десятка атак по району. Били дронами-камікадзе й артилерією.
Цілили по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.
У Нікополі постраждали двоє людей – 48-річна жінка та 54-річний чоловік. Їх госпіталізували у стані середньої тяжкості.
Пошкоджена багатоповерхівка, 9 приватних будинків, господарська споруда, теплиця, газогін, лінія електропередачі, сонячна панель, АЗС та автомобіль.

Юлія Олександрова









