Окупанти били по Нікополю, Покровській, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Майже два з половиною десятки атак – окупанти протягом усього дня гатили по Нікопольщині. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по райцентру, Покровській, Мирівській, Марганецькій та Червоногригорівській громадах.
Постраждав 33-річний чоловік, йому надали усю необхідну медичну допомогу.
Пошкоджені 11 приватних будинків, комунальне підприємство, 6 господарських споруд, скутер, гараж, ще один – повністю знищений. Зачепило лінії електропередачі, газогони та інфраструктуру.
Також надвечір працювали наші оборонці неба. Дякуємо за захист!

Юлія Олександрова









