Під ворожими обстрілами знову був Нікополь.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Вчора пізно ввечері ворог атакував Нікополь з РСЗВ «Град». На щастя, ніхто не постраждав.
Вранці окупанти вдарили по місту дроном-камікадзе. Наслідки наразі уточнюються.
Також вчора пізно ввечері працювали наші сили ППО по ворожим цілям. Дякуємо оборонцям неба!
Юлія Олександрова









