Окупанти били по Нікополю, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день ворог атакував Нікопольщину близько двох з половиною десятків разів. Били дронами-камікадзе, артилерією й скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Покровській, Марганецькій та Мирівській громадах.
Пошкоджений 41 приватний будинок, автомийка, гімназія, 21 господарська споруда, ще одна – повністю знищена. Зачепило інфраструктуру, теплиці, лінії електропередачі, газогони та більше двох десятків сонячних панелей.
Люди не постраждали.

Юлія Олександрова









