Сьогодні внаслідок ворожих атак в області є загиблі та поранені.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог атакував Кривий Ріг. Загинули двоє чоловіків. Є поранені, серед яких 6-річний хлопчик. Ще одна людина наразі не виходить на зв’язок.
Також окупанти протягом всього дня поливали вогнем Нікопольщину. Цілили по райцентру, Мирівській, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах з артилерії, дронами-камікадзе й скидали боєприпаси з безпілотників.
Постраждали двоє людей. 79-річний та 57-річний чоловіки отримали необхідну медичну допомогу, лікуватимуться вдома.
Пошкоджені 13 приватних будинків, 7 господарських споруд, 5 гаражів, магазин, декілька автівок, зокрема й службовий пожежний автомобіль. Зачепило інфраструктуру, близько трьох десятків сонячних панелей тап лінії електропередачі.
Також зранку окупанти запустили дрон-камікадзе по Грушівській громаді Криворізького району. Там пошкоджено інфраструктуру. Там люди не постраждали.
Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул повідомив, що у місті внаслідок ракетної атаки загинули чоловіки 40 та 69 років. Наразі відомо про 19 постраждалих. У лікарні перебувають 8 поранених.

Юлія Олександрова









