Вночі продовжилися атаки по Нікопольщині. Окупанти обстріляли район з РСЗВ “Град” й артилерії.
Цілили по Нікополю і Покровській громаді.
Про це повідомив голова облради Микола Лукашук:
Пошкоджені 2 промислові підприємства. Люди не постраждали.
Юлія Олександрова









