Сьогодні окупанти знову атакували Нікополь, внаслідок чого зайнявся житловий будинок.
На місце події прибули надзвичайники, які одразу розпочали гасіння пожежі.
Однак під час роботи ворог підступно повторно атакував, націлившись на рятувальників.
Внаслідок обстрілу було пошкоджено пожежно-рятувальний автомобіль.
На щастя, рятувальники встигли сховатися в укриття.
Обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









