Сьогодні окупанти били по кількох громадах області.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вдень в області працювали наші оборонці неба.
Протягом дня окупанти атакували Нікопольщину близько 15 разів. Били дронами-камікадзе, артилерією й скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по райцентру, Покровській та Марганецькій громадах. Пошкоджена багатоповерхівка, 2 приватних будинки, АЗС, інфраструктура, газогін та лінія електропередачі. На щастя, люди не постраждали.
Також ворог атакував дроном-камікадзе Синельниківський район, Великомихайлівську громаду. Пошкоджена техніка.

Юлія Олександрова









