Сьогодні у Павлограді демонтували радянський пам’ятник-танк.
Це була “пам’ятка герою соцпраці полковнику Котіну”.
Аби знести з п’єдестала важкий танк ІС-2, наймали підрядника.
Виявилося, що він важить 49 тонн.
Спеціальний кран вантажністю 120 тонн приїхав з Дніпра.
Танк відвезли на зберігання на територію комунального підприємства.

Софія Світла









