Окупанти сьогодні били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-За день окупанти били по Нікопольщині близько двох десятків разів. Атакували дронами-камікадзе, артилерією та скинули боєприпас з безпілотника.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.
Пошкоджене промислове підприємство, техніка, приватний будинок, зачепило лінії електропередачі, газогін та інфраструктуру.
Обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









