Окупанти били по Нікополю та Червоногригорівській громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог двічі атакував Нікопольщину артилерією.
Цілили по Нікополю та Червоногригорівській громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









