10 грудня у Дніпровському апеляційному суді відбулося засідання по справі нацгвардійця Артемія Рябчука.
Адвокат засудженого просив про пом’якшення вироку із довічного ув’язнення до 15 років за ґратами.
Нагадаємо, у січні 2022 року Рябчук розстріляв десятьох людей на заводі “Південмаш”, пʼятеро з них загинули, ще п’ятеро отримали важкі поранення.
Засуджений до довічного ув’язнення, Рябчук визнав свою провину і вперше попросив вибачення у родичів загиблих.
Він розповів, що трагедія сталася через знущання та булінг з боку інших нацгвардійців.
Вирок Артемію Рябчуку залишили без змін — довічне увʼязнення. Тепер подати апеляцію він може лише до Верховного суду.
Інна Кот









