Окупанти знову поливали Нікопольщину вогнем – за день по району було близько трьох десятків атак.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Окупанти цілили по райцентру, Мирівській, Червоногригорівській, Покровській та Марганецькій громадах.
Через ворожий обстріл у Нікополі постраждав 44-річний чоловік. Йому надали усю необхідну медичну допомогу, лікуватиметься вдома.
Пошкоджений ліцей, готель, фермерське господарство, 6 приватних будинків, господарська споруда, адміністративна будівля, автомобіль, інфраструктура.
Гучно було і у Дніпровському районі. Там пошкоджені 8 приватних будинків, 2 авто, гараж, газогін та лінія електропередачі. Зачепило й інфраструктуру.

Юлія Олександрова









