Цієї ночі Нікопольщина знову була під ворожими обстрілами.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі ворог двічі обстріляв Нікопольщину з артилерії.
Цілили по райцентру та Мирівській громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









