У Дніпрі біля меморіалу «Чорнобильський дзвін» зібралися рятувальники, ветерани пожежної охорони, представники керівництва області та небайдужі містяни, аби віддати шану тим, хто ціною власного життя захистив світ від страшної трагедії.
-Тисячі жителів області брали участь у ліквідації наслідків катастрофи. Серед них співробітники пожежної охорони, які сміливо вступили в нерівний бій із ядерною стихією, – зазначили у прес-службі ДСНС.
Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів і зупинив глобальну катастрофу.
Пам’ятаємо!

Софія Світла









