Окупанти вдарили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько півтора десятка разів за день ворог атакував Нікопольщину. Били артилерією та дронами-камікадзе.
Окупанти цілили по Нікополю, Мирівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджені 5 приватних будинків та 2 господарські споруди. На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









