Окупанти вдарили по Нікополю, Мирівській, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
Ворог знову поливав вогнем Нікопольщину – за день окупанти здійснили близько трьох десятків атак по району. Били артилерією, дронами-камікадзе, скидали боєприпаси з безпілотників.
Цілили по Нікополю , Мирівській, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадах.
Пошкоджена багатоповерхівка, 2 приватних будинки та господарська споруда. На щастя, люди не постраждали.

Юлія Олександрова









