Окупанти цілили по Нікополю та Марганецькій громаді.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Близько десятка атак по Нікопольщині – ворог бив по району дронами-камікадзе й артилерією.
Окупанти цілили по райцентру та Марганецькій громаді. Пошкоджені 2 приватних будинки, 2 господарські споруди та лінія електропередачі. На щастя, ніхто не постраждав.

Юлія Олександрова









