Сьогодні було гучно на Нікопольщині та Криворіжжі. Є руйнування.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Протягом дня окупанти атакували Нікопольщину більше двох десятків разів. Били з артилерії та дронами-камікадзе.
Ворог цілив по райцентру, Марганецькій, Покровській та Мирівській громадах.
Сталася пожежа, пошкоджені 7 приватних будинків, господарська споруда, 2 гаражі, авто, 2 парники, зачепило інфраструктуру та лінію електропередачі.
Головне, що ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, через ранкову атаку у Дніпрі пошкоджений спортивний обʼєкт, адмінбудівля, майже два десятки приватних будинків та
25 багатоквартирних, 3 господарські споруди, авто, 6 шкіл, 7 садочків, медичний заклад. У Камʼянському пошкоджено 2 підприємства.
Гучно вдень було й на
Криворіжжі. Але все добре,
минулося без постраждалих.

Юлія Олександрова









