Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Ворог протягом усього дня поливав вогнем Нікопольщину – окупанти здійснили більше трьох десятків атак.
Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Червоногригорівській та Покровській громадах.
Пошкоджені 3 приватні будинки, 2 господарські споруди, авто, десяток сонячних панелей, лінії електропередачі та інфраструктура.
На щастя, обійшлося без постраждалих.

Юлія Олександрова









