Вночі окупанти обстріляли Марганецьку громаду, а через вчорашній артобстріл Мирівської громади постраждала 43-річна жінка.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Вночі окупанти обстріляли Марганецьку громаду Нікопольського району з артилерії. Ніхто не постраждав.
За уточненою інформацією, через вчорашній артобстріл Мирівської громади постраждала 43-річна жінка. Їй надали необхідну медичну допомогу.
Сталася пожежа, вогнем знищений гараж та автомобіль. Пошкоджені 3 приватні будинки, господарська споруда, лінія електропередачі та газогін.

Юлія Олександрова









