Окупанти били по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука:
-Більше двох десятків атак – ворог бив по Нікопольщині артилерією та дронами-камікадзе.
Цілили по Нікополю, Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах.
Пошкоджені 12 приватних будинків, 3 господарські споруди, дитячий майданчик, АЗС, 4 легковики та вантажівка, лінія електропередачі й інфраструктура.
Головне, що люди не постраждали.

Юлія Олександрова









