Окупанти били по Нікопольщині з артилерії, запустили і дрон-камікадзе.
Безпекова ситуація на Дніпропетровщині від голови облради Миколи Лукашука
-З вечора і до ранку ворог продовжував атакувати Нікопольщину. Окупанти переважно били з артилерії, запустили і дрон-камікадзе.
Цілили по Нікополю та Покровській громаді. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Юлія Олександрова









